Gazetka Kaufland aktualna od 5.11

Kaufland
Oceń nas
Gazetka Kaufland aktualna od 5.11
Kaufland

 

Już w ten czwartek kolejna oferta jednego z ulubionych marketów w Polsce. Kaufland proponuje od 5.11 w swojej gazetce promocyjnej mnóstwo, ale to mnóstwo produktów w świetnych cenach. Koniecznie obejrzyjcie tę ofertę. Oczywiście akcja kup 3 zapłać mniej jest aktywna dla produktów Kamis. Jednak szczególną uwagę przykłówa fakt, iż Kaufland oferuje swoim klientów towar od polskich dostawców. W sklepie można znaleźć aż 300 artykułów produkowanych w Polsce. Bardzo to cieszy gdyż wspieranie polskiej gospodarki w tak trudnych czasach w jakich obecnie się znaleźliśmy jest godne naśladowania.

 

Wspierajmy polski biznes, gdyż nie tylko pomagamy naszym rodakom, ale będziemy mogli cieszyć się doskonałymi produktami w przyjaznych cenach. Często nie zdajemy sobie sprawy, że polski produkt ma bardzo prosty skład, a co za tym idzie, nie ma żadnych sztucznych czy niewiadomego pochodzenia składników.

 

To co dobre jest na wyciągnięcie ręki i właśnie w sklepach Kaufland możemy dostać regionalne produkty. Zachęcam polskich dostawców do wejścia na stronę regionalnykaufland.pl tam znajdują się informacje w jaki sposób można podjąć współpracę z marketem i od razu w sposób online wypełnić wniosek.

 

Akcja pomocy polskim producentom, nawet tym niewielkim, to szlachetny i godny naśladowania pomysł, dlatego zachęcam gorąco do zobaczenia gazetki promocyjnej i skuszenia się zrobić zakupy tylko z polskich produktów. Nie będziecie zawiedzenie, a wręcz przeciwnie zostaniecie nimi zauroczeni i dzięki temu zagoszczą w waszych domach na stałe. A w ten sposób pomożecie i od razu dzień stanie się jaśniejszy.

 

Słońca i zdrowia!

 


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.