Oferta Kaufland aktualna od 4.06

Kaufland
Oferta Kaufland aktualna od 4.06
Kaufland

 

W czasie deszczu dzieci się nudzą! My dorośli raczej też. Zbliża się weekend planujemy grilla czy spotkanie ze znajomymi na ogrodzie lub działce, a tu pochmurno, wietrznie i ciągle pada. Ale nie martwmy się. Wizja suszy oddala się, dzięki czemu ceny produktów spożywczych nie skoczą gwałtownie do góry, a my będziemy mogli cieszyć się z obowiązujących promocji. A przy okazji deszczowej pogody możemy w sobotę odwiedzić najbliższy Kaufland, który oferuje mega rabaty i promocje. W markecie każdego dnia możecie znaleźć specjalne oferty. Jeśli zrobicie zakupy za minimum 50 zł możecie złapać naprawdę prawdziwe okazje i dużo zaoszczędzić. Sprawdźcie na stronie Tropiciela Okazji co ciekawego kryje się w gazetce. Już dziś 5.06 na wszystkie wędliny z lady obowiązuje promocja -30%.

 

A w sobotę 6.06 w imieniny miesiąca, w Kauflandzie można upolować super łup. Pomidory malinowe -46% taniej, a soczysta łopatka bez kości najlepszej jakości 8,99 zł za 1 kg.

 

Od czwartku do wtorku obowiązuje ciągle oferta 3 za 2. Dzięki tej ofercie możecie zaoszczędzić aż 33%. Dlatego nie narzekajcie na pogodę tylko ruszajcie śmiało na łowy do Kauflandu, gdzie humor z pewnością Wam się poprawi. Bo co lepszego na chandrę jak nie zakupy. Każdemu uśmiech pojawia się na twarzy, gdy w sklepowym koszyku dużo zakupów a portfel wciąż pełny:)

A teraz trochę poważniej!

 

Bardzo ważne, aby nasze środowisko było w dobrej kondycji, aby to co daje nam matka natura było zdrowe i smaczne. Dlatego tak ważny jest deszcz w czasie wzrostu i uprawy roślin. Ważne jest również ochrona środowiska. Markety Kaufland wychodzą naprzeciw tym wymaganiom i ograniczają plastik, którego w dzisiejszych czasach jest tak dużo.

 

Od 2.06 Kaufland przystąpił do Polskiego Paktu Plastikowego – międzysektorowej inicjatywy na rzecz zamknięcia przez biznes obiegu tworzysz sztucznych w Polsce.

 

Zawiązała go grupa firm wprowadzających na rynek produkty w opakowaniach z tworzyw sztucznych oraz firmy związane
z łańcuchem wartości opakowań – liderzy swoich branż, a także organizacje branżowe i pozarządowe. 

 

W pierwszym roku działania sygnatariusze Paktu pracowali nad stworzeniem Mapy Drogowej przejścia na bardziej zrównoważone wykorzystywanie tworzyw sztucznych w Polsce. Aby dokument traktował temat kompleksowo i w sposób pogłębiony, do pracy nad dokumentem zaproszone było szerokie grono podmiotów o różnych specjalizacjach.  

 

Dlaczego to jest ważne?

 

W kolejnych latach sygnatariusze Paktu będą promować rozwiązania zapisane w Mapie Drogowej i zachęcać firmy do podjęcia dobrowolnych zobowiązań w tym zakresie. Upowszechniane będą również przykłady dobrych praktyk firm, tak aby stały się one częścią codziennej praktyki biznesowej jak największej liczby przedsiębiorstw w Polsce. 

 

W ostatnich latach znacznie wzrosło zainteresowanie tematem zamknięcia obiegu tworzyw sztucznych – zarówno wśród biznesu, jak i konsumentów. W całej Unii Europejskiej widać wyraźne przyspieszenie prac legislacyjnych w tej kwestii. Ogłoszenie strategii plastikowej, dyrektywa w sprawie ograniczenia wpływu niektórych produktów z tworzyw sztucznych na środowisko, pakiet zmian dyrektyw odpadowych i działania na rzecz gospodarki obiegu zamkniętego oznaczają dla biznesu konieczność dużych zmian i znalezienia nowych, innowacyjnych rozwiązań. W tym celu niezbędna jest szeroka, międzysektorowa współpraca. 

 

Pamiętajmy, że ograniczenie plastiku to praca u podstaw dlatego bardzo ważne, aby każdy z nas w swoim domu ograniczył go do minimum. Zamiast jednorazowych woreczków, w których przechowujemy żywność możemy używać plastikowych wielokrotnego użytku pudełek. Zamiast reklamówek na zakupy możemy przygotować sobie torby materiałowe.

 

Pomyślmy o naszym środowisku jak o naszym najbliższym i traktujmy je najlepiej jak potrafimy.

 

 


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.