Super Łup

Kaufland
Super Łup
Kaufland

Pamiętajcie, że w Kauflandzie możecie zdobyć super łup przed świętami. Zamiast szykować wszystko tuż przed wigilią, dobrym pomysłem jest mrożenie. Bigos, rosół czy ryby możecie przygotować już teraz i zamrozić.
Pasztet pamiętajcie mrozić zanim go upieczecie, żeby się nie rozwarstwił po rozmrożeniu. Aby przygotować te wszystkie pyszności Kaufland wyszedł do nas ze świąteczną ofertą. W gazetce promocyjnej znajdziecie markowe produkty w super cenach. Mąka Basia, ćwikła, barszcz Krakus, gotowe uszka czy pierogi w super ofercie cenowej. Z pewnością wielu z Was będzie szykować sałatki czy to warzywne czy żydowskie, dlatego niezbędny Wam będzie majonez. Hellmann’s w sobotę o 35% taniej. Bardzo szeroka oferta ryb zadowoli każdego. W sklepie Kaufland można znaleźć karpia, sandacza, dorsza czy krewetki. A do ciast znajdziecie masę makową, ananasy w puszce czy masę kajmakową w promocji od 12 grudnia. Najlepsze makowce czy serniki są wtedy, gdy bogato nafaszerujemy je bakaliami, a tych duży wybór w gazetce promocyjnej. Nie zwlekajcie, czas zrobić zapasy przed świąteczną gorączką. Zaoszczędzicie w ten sposób czas, nerwy, a przede wszystkim pieniądze. Udanych łowów w Kauflandzie.


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.